Vi på Stallmästaregården

Stefan Eriksson, VD  stefan@stallmastaregarden.se

Alain Peira, Vice VD alain@stallmastaregarden.se

Robin Lindegren, Restaurant Manager robin@stallmastaregarden.se

Michele Giudilli, Banquet Hall Manager michele@stallmastaregarden.se

Amanda Emilsson, Front Desk Manager amanda@stallmastaregarden.se

Madeleine Eriksson, Inhouse Sales Agent bokning@stallmastaregarden.se 

Marie Runeskjöld, Husfru marie@stallmastaregarden.se

Matilda Sjöberg, Head of PR & Marketing matilda@nobis.se

Vår webbplats använder cookies för att kunna ge dig bästa möjliga användarupplevelse och service. Genom att klicka ned denna banner eller att fortsätta använda webbplatsen godkänner du användningen av cookies och godkänner vår integritetspolicy. För mer information, läs vår Privacy Policy | Cookie Policy Close